Děkujeme všem švadlenkám a dárcům

9. Myslíme na ty nejmenší! Cukrář Skála poslal na KDDL tři plné krabice zákusků. :-)

8. Paní Milada Horová zorganizovala sbírku, roušky pro KDDL. Roušky ušila Markéta Kožena z MARI MARI a také švadlenky ze skupiny Roušky zdarma. Děkujeme!!!

7. Díky Vám všem, kteří pomáháte s rouškami a ochrannými štíty atp. 

6. Spouštíme výrobu ROUŠEK S FILTREM Z NANOVLÁKNA pro lepší ochranu našich zdravotníků. Děkujeme firmě E-zet látky https://e-zet.cz/. Pan majitel byl tak hodný, že když se dozvěděl, že látky jsou pro zdravotníky Z KDDL, devezl nám je at k "rouškové koordinátorce" domů a ještě k tomu přihodil pár metrů grátis. MOC DĚKUJEME!

5. Velké díky patří také firmě AZ brusivo https://www.azbrusivo.cz/ za to , že naší klinice darovala ochranné štíty pro naše zdravotníky. Každá pomoc se počítá a my jsme velmi vděčni za zvýšenou bezpečnost našeho zdravotnického personálu.

4. Vysílání na křídlech Fénix Rádia

3. Adam, Matylda, Naty a jejich maminky nám spolu s s láskou ušitými rouškami poslali tento krásný vzkaz.

2. Na naši výzvu se přihlásily i tyto úžasné paní učitelky z MŠ Obláček (www.ms-oblacek.cz). MŠ Obláček jako jediná na Praze 14 zůstává v omezeném provozu - pro děti rodičů ze záchranných složek, prodavačů a rodičů samoživitelů.

Vzhledem k tomu , že školka funguje v omezeném režimu, dámy neváhaly a nabídly se, že pro nás budou šít roušky. Šijí jako draci, stejně jako ostatní zcela zdarma.

DĚKUJEME!!!

1. Veliké DÍKY všem švadlenkám a dárcům. Roušky pro zdravotníky, naše malé pacienty i jejich rodiče si právě převzala vrchní sestra KDDL a členka správní rady našeho nadačního fondu. Dnes 124 ks.

Datum události: 
Úterý, Březen 31, 2020